درباره مَن

عکس درباره من

من” وحید ثابت ”  در دهه پنجاه در شهر تهران به دنیا آمدم. بعد از پایان دوره متوسطه و بعد از راهیابی به دانشگاه در رشته “مدیریت کسب و کار” در مقطع کاردانی و بعد از آن در رشته “مدیریت تبلیغات تجاری” ادامه تحصیل دادم و در حال حاضر فارق التحصیل رشته “مدیریت بازرگانی” در مقطع کارشناسی ارشد هستم. داشتن یک نگاه هنری و زیباشناسانه به دنیا همراه با دانش و تجربه، برایم بسیار ارزشمند بود. من همواره تلاش کرده‌ام تا هنر عکاسی و تجارت را با یکدیگر ترکیب کنم.

برای من، عکاسی یک راه است برای ادغام “هنر عکاسی” و “صنعت”. هدفم از ایجاد بخش “خدمات عکاسی تجاری”، توجه به هنر عکاسی برای تبلیغات و ایجاد تصاویر زیبا و جذاب از شما و برند شما برای جلب مخاطبان است. با نگاه هنری خود به صنعت و تجارت، سعی می‌کنم خروجی بهتری برای کسب و کار شما ارائه دهم.

استفاده از نگاه هنری به صنعت و تجارت شما، دقیقاً آن چیزی است که باید برای جلب توجه مخاطبان به برندتان استفاده کنید. بخش “خدمات عکاسی تجاری” برای دستیابی به همین هدف طراحی شده است. من با دید تجاری به عکاسی، سعی می‌کنم خروجی بهتری برای کسب و کار شما به ارمغان آورم.

خوشحال می‌شوم در بهبود دیده شدن شما و برندتان در دنیای تجارت به شما کمک کنم. با تهیه و ارائه عکس‌های مناسب و با کیفیت برای شما، به رونق کسب و کار شما کمک کرده و آماده‌ام تا با تجربه و مهارت خود، به شما در رسیدن به اهدافتان کمک کنم و شما را به سمت موفقیت بیشتر در کسب و کارتان هدایت کنم.

برای سفارش تماس بگیرید